poniedziałek, 2 grudnia 2013

#sweater #sheinside #boring #school

Odkąd zaczęłam znowu prowadzić bloga ciągle mam ochotę pisać, ale widzę, że już o mnie wszyscy zapomnieli. No cóż trudno się dziwić kiedy tak długo mnie nie było. Spróbuje się trochę zrekompensować i notki często będą i będę komentować wasze posty też :))
W szkole było źle, miałam wrażenie jakbym była niewidzialna, nikt mnie nie widział. Ostatnio wszystkie dni w tej szkole są takie same. Monotonne i po prostu mam ochotę czasem stamtąd uciec. Na ostatniej lekcji nie mogłam już wytrzymać, chciałam do domu. Prawda jest taka, że nie chce mi się wychodzić z domu, w ogóle. Chciałabym zachorować. Mogłabym wtedy siedzieć w domu i nic nie robić. Zamawiać ubrania ! *_*
Dzisiaj zamówiłam sobie sweter z Sinsay o taki:
A ostatnio przeglądam bluzy i swetry z sheinside.com i przyznaje się, że to co znajduje się na mojej wish liście pokrywa się z tym co w szafie ma Lucy ._. Według mnie ona po prostu ma idealny styl i podobają mi się te rzeczy, więc dlaczego miałabym sobie ich nie kupić ^^ I tak nigdy się nie spotkamy, więc nie będzie możliwe żebyśmy podeszły do siebie w tych samych bluzach czy coś. To nie jest tak, że ja ją naśladuje tylko po prostu podobają mi się te ubrania:

Zamówiłam sweter przesyłką expres, więc już jutro lub w środe powinien być ♥
Prawdopodobnie napisze jeszcze wieczorem, więc czekajcie na jakąś notke


2 komentarze:

  1. Uwielbiam swetry. ♥ Te które pokazałaś ty są śliczne. ;)

    http://ohlovelyseriously.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń